Nowaco
Prima – zmrzlina
Gurmet – čerstvé maso a masné speciality
Petron – zvěřina
Drůbeží díly, masné polotovary a uzenářské výrobky DD
Banquet – maso sous-vide
Bravur – uzeniny
Meliko – mléčné výrobky
Coronet – koloniální zboží
Allivori
Bagetier – zmrazené pečivo
Dobroty babičky Kláry

Online velkoobchod potravin a portál

mujBidfood.cz

Vítejte v e-shopu společnosti Bidfood Czech Republic. Naleznete zde mražené, chlazené a suché potraviny i nepotravinový sortiment pro gastronomii a maloobchod.

Pro zobrazení receptových kalkulačních listů, cen a úplných informací o zboží se přihlaste. Pokud nemáte přihlašovací údaje, zaregistrujte se.

nízkou cenu dopravy účtujeme pouze u malých objednávek
z mobilního telefonu nebo tabletu objednáte nejrychleji přes aplikaci
využít můžete katalog, vyhledávání a šablony
objednávku lze rozpracovat nebo dokončit i na jiném zařízení
mujBidfood | mobilní aplikace App Store Google Play
nejnovější zprávy z www.bidfood.cz
celý přehled zpráv zde
Maasdam – holandský sýr ve švýcarském stylu

Maasdam – holandský sýr ve švýcarském stylu

5. srpna 2020 | Vyhlášené sýry svádí k napodobování a inovaci. Maasdamer neboli Maasdam, polotvrdý sýr švýcarského typu, vynalezli v Holandsku v 80. letech 20. století jako úspěšného konkurenta ementálu.

Moonfish – jediná teplokrevná ryba

Moonfish – jediná teplokrevná ryba

4. srpna 2020 | Z Nového Zélandu do Prahy přiletěl velmi neobyčejný moonfish, jediná celotělově teplokrevná ryba, která má u žaber izolovaný výměník tepla. Ještě nedávno se předpokládalo, že všechny ryby a plazi jsou studenokrevná zvířata. Fresh Fish Service dovezl moonfish na objednávku na speciální akci.

30 let s Vámi: 2004 | nástup B2B e-shopu mujBidfood.cz

30 let s Vámi: 2004 | nástup B2B e‑shopu mujBidfood.cz

31. července 2020 | Vzpomínáme na spuštění první verze unikátního B2B e‑shopu. 16 let ve světě internetu znamená vskutku návrat do pravěku. Na počátku stál požadavek významného zákazníka. Díky němu jsme na jaře 2004 spustili první katalog zboží, který se aktualizoval jednou denně.

Prima jednoporcové zmrzlinové dezerty

Prima jednoporcové zmrzlinové dezerty

30. července 2020 | Sladká tečka určená pro hosty, kteří dávají přednost neobvyklému, ale skvělému závěru menu. Nabídněte lahodný zmrzlinový dezert se speciální recepturou, který stačí jen servírovat.

Road show Grilujeme s vášní!

Road show Grilujeme s vášní!

29. července 2020 | Gastro Team Bidfood v červenci a srpnu vyráží na jedinečné grilovací akce k zákazníkům Bidfood. Letní grilovací Road show má naplánováno 15 zastávek v restauracích od Krupky přes Jihlavu po Staré Těchanovice.

Prima tradiční a dětské zmrzliny

Prima tradiční a dětské zmrzliny

14. července 2020 | Kuba, Ruská zmrzlina nebo Paráda neodmyslitelně patří spolu s rodinami Mrožů a Pegasů k Prima zmrzlině.
Sáhnete raději po osvěžení s tradičními chutěmi tvarohu a smetany nebo s ledovými chutěmi ovocných džusů?
Letos poprvé se představují Pribináček zmrzka a Tobogán Fruity.

30 let s Vámi: 2003 | otevření zpracovny masa v Kralupech

30 let s Vámi: 2003 | otevření zpracovny masa v Kralupech

2. července 2020 | Vzpomínáme na začátky zpracovny vepřového a hovězího masa. Otevření předcházely dva neúspěšné pokusy o jinou cestu a dlouhé přípravy, ale přitom jsme bohužel zapomněli na zkušební provoz. Po ostrém startu se nakonec vše zdařilo. Kralupská i novější opavská zpracovna dnes patří v rámci ČR k ojedinělým provozům.

Prima kopečková zmrzlina

Prima kopečková zmrzlina

25. června 2020 | Dobré jméno restauraci či cukrárně utváří i dobrá zmrzlina. Ta může být lahodnou tečkou za obědem nebo večeří. Výborně se hodí jako osobitá součást dezertu s příznivým food cost. Oživte nabídku nejžádanějších kopečkových zmrzlin, specialit a sorbetů stejně jako to každou sezónu dělá Prima.